Munck Studios København
Vi lager radio, podcast og TV

Kontakt

Er du interesseret i at høre mere om hvad vi kan gøre for dig? Kontakt os i dag – eller kom forbi til en kop kaffe! 

 
 
 
 
 

Munck Studios København
Vesterbrogade 26
1620 København
+45 33 60 80 10
kobenhavn@munckstudios.dk

 
 
karen.jpg

Karen Albertsen
Managing Director
karen.albertsen@munckstudios.dk
+45 33 60 80 10

Hanne+Budtz.jpg

Hanne Budtz
Producent
hanne.budtz@munckstudios.dk
+45 33 60 80 10

 

Vores andre kontorer

lindakarlsson.jpg

Linda Karlsson
General Manager, Göteborg
linda.karlsson@munck.se
+46 (0)31-303 71 90

Randi+Lillealtern+svv.jpg

Randi Lillealtern
Managing Director, Norge
anna.iversen@munckstudios.no
+47 73 02 11 10

Susan Myrdal.jpg

Susan Myrdal
General Manager, Stockholm
susan.myrdal@munck.se
+46 (0)8-669 00 40

Joakim Francke
Sales Manager
joakim.francke@munck.se
+46 (0)8-669 00 40

Erik Klarén
CMO & Co-founder
erik.klaren@munck.se
+46 (0)703-444 000

Jakob Munck.jpg

Jakob Munck
CEO & Founder
jakob@munck.se
+46 (0)70-585 06 74